Szybkość dostawy kwiatów

Szybkość dostawy kwiatów

Internetowe kwiaciarnie działają już w naszym kraju od dobrych paru lat. Większość z nich jest w stanie zagwarantować dosyć szybką dostawę kwiatów pod wskazany adres, ale nadal czas ten może wydawać się nieco długi, zwłaszcza jeśli porównamy to z ofertą kwiaciarni zagranicznych, które są w stanie bukiety dostarczać o wiele szybciej.

Sytuacja ta najprawdopodobniej jednak w niedługim czasie się zmieni, ponieważ na nasz rynek wkraczają większe kwiaciarnie internetowe, które działają nie tylko w naszym kraju, ale też i poza jego granicami. Taka kwiaciarnia internetowa warszawa jest w stanie zagwarantować dostarczenie kwiatów jeszcze w dniu złożenia zamówienia.

Poprawa szybkości dostawy

Szybkość dostawy kwiatówJest to dosyć mocno atrakcyjna oferta, zwłaszcza jeśli przypomina sobie, że jeszcze do niedawna, w większości kwiaciarni internetowych termin w jakim odbywała się dostawa kwiatów wynosić mógł nawet do czterdziestu ośmiu godzin. Obecnie termin ten wydaje się nie do przyjęcia, zwłaszcza że sporo klientów kwiaciarni internetowych zamawia kwiaty na ostatnią chwilę. Dotyczy to zwłaszcza panów którym czasem zdarza się zapomnieć o ważnej rocznicy, jednak dobra kwiaciarnia internetowa powinna pomóc im to nadrobić. To czy zlecenie będzie mogło być zrealizowane w dniu, w którym jest ono złożone przez klienta kwiaciarni internetowej uzależnione jest jeszcze w dużej mierze od tego, o której godzinie złożone zostanie zamówienie. Jeśli e kwiaty zamówione zostaną stosunkowo późno, to może się nie udać dostarczyć ich jeszcze tego samego dnia.

Przebieg transakcji

Klient składający zamówienie jest o tym oczywiście informowany, przez sam system komputerowy, który posiada internetowa kwiaciarnia, lub przez pracownika, który przyjmuje zlecenie telefonicznie. W takiej sytuacji uzyskuje się oczywiście gwarancję, że dostawa zostanie zrealizowana następnego dnia lub w czasie do 24 godzin. Kwiaty muszą być bowiem przed wysłaniem odpowiednio przygotowane. Dostarczane są one najczęściej bezpośrednio z najbliższej kwiaciarni, pod wskazany adres. Dostawy dokonuje wynajęty kurier.