Poczta kwiatowa

Poczta kwiatowa

Dostarczanie kwiatów przez Internet jest dosyć proste, ale każda kwiaciarnia internetowa może mieć nieco inny sposób realizowania i przyjmowania zamówień. Najbardziej przejrzyste dla klientów zasady ma oczywiście poczta kwiatowa, która stara się także możliwie szybko realizować złożone zamówienia.

Można za pośrednictwem poczty kwiatowej wysłać kwiaty wysyłka jeszcze tego samego dnia, w którym złożone zostanie zamówienie w sieci, o ile oczywiście zostanie ono odpowiednio wcześniej opłacone. Godzina ta jest podawana na stronie internetowej kwiaciarni, jeśli termin ten zostanie przekroczony to kwiaty przez Internet dostarczone zostaną następnego dnia w najbardziej odpowiedniej porze. W ostatnim czasie możliwe jest także wysyłanie kwiatów w weekendy.

Miejsce dostawy

Poczta kwiatowaTutaj także wymaga się wcześniejszego opłacania usługi, ale wysyłka w weekend może być o wiele wygodniejsza, o wiele łatwiej jest zastać także obdarowaną osobę, w jej domu czy innym miejscu do którego wysyłane są kwiaty. Najczęściej kwiaty wysyła się właśnie do domu osoby, która ma je otrzymać. Zasadniczym problemem może być to, że dana osoba może akurat nie przebywać pod wskazanym adresem. Sprawę tą, jak by nie było trudną, każda kwiaciarnia rozwiązuje na swój własny sposób. Czasem klient ma zagwarantowane przynajmniej dwie próby dostarczenia kwiatów przez kuriera, a w innych przypadkach jeśli kurier nie zastanie takiej osoby, to po prostu kwiaty online można odebrać w najbliższej kwiaciarni.

Dostarczenie kwiatów

Największa kwiaciarnia internetowa czyli poczta kwiatowa, na ogół stara się najpierw skontaktować z osobą, dla której wysyłane są kwiaty, w celu ustalenia terminu w którym można będzie przesyłkę odebrać. Jest to chyba najbardziej optymalne rozwiązanie dla wszystkich. Oczywiście zastrzec można, aby się z taką osobą nie kontaktować, jeśli kwiaty dostawa mają być dla niej niespodzianką. Wtedy jednak warto podać odpowiednią porę, w jakiej kwiaty do polski powinny być dostarczone. W dokładnie taki sam sposób wysyłać można także kwiaty poza granice naszego kraju.