Akcesoria kominkowe

Akcesoria kominkowe

Akcesoria kominkowe

Kominek kojarzy się z rodzinnym ciepłem oraz niepowtarzalną atmosferą. Wiele osób marzy o tym, aby posiadać go w swoim domu. Coraz więcej osób decyduje się na to klimatyczne i praktyczne rozwiązanie.

Każdy właściciel kominka powinien zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria kominkowe. Ważne jest, aby przy wyborze nie kierować się wyłącznie ceną, ponieważ wyłącznie wysokojakościowe przedmioty mogą być gwarancją ekonomicznego użytkowania.

Dodatki do kominków

Akcesoria kominkowe mogą posiadać klasyczny i piękny design. Są więc nie tylko użyteczne, ale stanowią również świetny element dekoracyjny. Ekskluzywne akcesoria kominkowe powinny być wykonane przez najlepszych polskich oraz zagranicznych rzemieślników. Użyte materiały powinny być najwyższej jakości, a także spełniać rygorystyczne normy i atesty. Wszytko po to, aby jak najdłużej pozostały w perfekcyjnym stanie. Jeśli jesteś właścicielem kominka, to musisz zaopatrzyć się w szyber kominowy. Jego głównym zadaniem jest odprowadzanie spalin z pieców oraz wkładów kominkowych, które opalane są drewnem lub innym paliwem stałym. Spaliny doprowadzane są do istniejącego komina. Jest to rozwiązanie, które spełnia wszelkie polskie i europejskie normy, a także zapewnia szczelność przewodu. Szyber zapewnia bezpieczne oraz komfortowe użytkowanie. Jest to produkt niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Wysoka jakość wykonania zapewnia niezawodną pracę przed długi czas. Warto uszczelnić metalowe połączenia za pomocą pomocą wysoko-temperaturowej masy silikonowej. Dzięki temu zyskasz jeszcze większą pewność prawidłowego działania systemu.

Szyber

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości połączeń elementów, a także estetyczny wygląd, to wybierz szyber spawany techniką laserową. W takim przypadku rury mogą pozostań nieosłonięte, a i tak będą prezentować się estetycznie. Standardowa średnica szybra wynosi od 120 do 250mm. Produkt posiada odporność termiczną na poziomie około 1000*C. Najczęściej pokryty jest farbą żaroodporną o czarnym lub ciemno szarym kolorze. Ceny są zróżnicowane, jednak można znaleźć wysokiej jakości produkt za niską cenę.

Szyber znajdziesz w sklepie Kratki.com: http://kratki.com/sklep/pl/produkt/460/szyber-fi-150-czarny